top of page

Guidelines for Content Marketing – Elite Bloggers

 

 

 

Vítejte. Klikli jste na odkaz jednoho z našich influencerů a my bychom Vás tímto rádi informovali o pravidlech, kterými se Elite Bloggers Team řídí.

V první řadě bychom Vám chtěli vysvětlit důvod, proč k příspěvkům umisťujeme řádek: "Content Marketing - Elite Bloggers" nebo jinou formu označení. Tento řádek nebo jiné označení by měl čtenáře a diváky upozornit, že se jedná o článek, video nebo příspěvek na dalších sociálních sítích ve kterém se nachází reklama. V Elite Bloggers Teamu chceme být k našim čtenářům a divákům upřímní a hrát s otevřenými kartami. Řídíme se mezinárodními pravidly o spolupráci s influencery. Vy čtenáři a diváci jste hlavním důvodem, proč influenceři existují a Elite Bloggers Team nepodporuje žádnou formu skryté reklamy.


Je pro nás mimořádně důležité, aby naši influenceři byli důvěryhodní. Abychom tuto důvěryhodnost mohli zajistit a čtenáři ani diváci nemuseli přemýšlet: "Objevuje se v tomto článku/videu skrytá reklama, nebo ne?" – budeme Vás informovat tím nejjednodušším možným způsobem.

 

Influencerům v Elite Bloggers Teamu dáváme volnost výběru a rozhodnutí. Veškeré marketingové kampaně jsou volitelné a každý influencer má právo vyjádřit, zdali si přeje být součástí kampaně, či nikoliv. Všechny odpovědi respektujeme a požadavkům našich influencerů se snažíme maximálně vyhovět.

 

Veškeré reklamní články a videa našich a s námi spolupracujících influencerů obsahují jejich upřímné názory a osobní hodnocení. Nikdo není nucen napsat cokoliv jiného, než jeho osobní názor na produkt, službu nebo event. Ani my, ani naši klienti nemají právo diktovat nebo jakýmkoliv způsobem ovlivňovat znění článku. Kdykoliv tedy budete číst článek nebo sledovat video označené "Content Marketing - Elite Bloggers", můžete si být jistí, že se jedná o upřímný názor našich influencerů. Kdyby si mohly firmy kupovat pozitivní recenze a diktovat obsah článků nebo videí, vedlo by to k zániku smysluplné spolupráce s influencery.

 

Děkujeme za Váš čas.

- Team Elite Bloggers

bottom of page